- 15% на продукцію RW і Giza.
ПРИ ЗАМОВЛЕНI ВIД 5000 ГРИВЕНЬ - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!
БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 6000 ГРИВЕНЬ
В НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХУВАТИСЯ КАРТКОЮ єВІДНОВЛЕННЯ
Bryza, Profil, Ines, Cellfast та УСI iншi
Дата завершення акції:22.03.2026
| Бренд | RAINWAY (Ренвей) |
| Країна виробництва | Україна |
| Матеріал | Металл |
| Колір | Сірий |
| Колір RAL | RAL 7040 |
| Параметри | |
| Товщина металу | 2,5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вага | 0,10 кг |