- 15% на продукцію RW і Giza.
ПРИ ЗАМОВЛЕНI ВIД 5000 ГРИВЕНЬ - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!
БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 6000 ГРИВЕНЬ
В НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХУВАТИСЯ КАРТКОЮ єВІДНОВЛЕННЯ
Bryza, Profil, Ines, Cellfast та УСI iншi
Дата завершення акції:22.03.2026
| Бренд | RAINWAY (Ренвей) |
| Країна виробництва | Україна |
| Матеріал | ПВХ (PVC-U) |
| Колір | Графітовий |
| Колір RAL | RAL 7016 |
| Температура експлуатації | від -40 до +60°С |
| Параметри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | Ø100 мм |
| Вага | 0,136 кг |
| Кількість в упаковці | 60 шт | Brend | RAINWAY (Renvey) |
| Krayina vyrobnytstva |