- 25% на продукцію RW і Giza.
ПРИ ЗАМОВЛЕНI ВIД 5000 ГРИВЕНЬ - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!
БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 6000 ГРИВЕНЬ
В НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХУВАТИСЯ КАРТКОЮ єВІДНОВЛЕННЯ
Bryza, Profil, Ines, Cellfast та УСI iншi
Дата завершення акції:15.05.2026
| Бренд | Cellfast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ABS, PP (полипропилен) |
| Технології | UV Resistant, Anti Algae, All Season |
| Максимальний тиск | 6 бар | Вид струменя | туманний, сильний точковий |
| Кількість шарів | 3 |
| Тиск розриву | 25 бар |
| Варіант упаковки | бухта |
| Робоча температура | -20 / +60°C |
| Розмір різьблення | G3/4" (26,5 мм) |
| Матеріал оплення | поліестер |
| Вага | 3,25 кг |