- 25% на продукцію RW і Giza.
ПРИ ЗАМОВЛЕНI ВIД 5000 ГРИВЕНЬ - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!
БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 6000 ГРИВЕНЬ
В НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХУВАТИСЯ КАРТКОЮ єВІДНОВЛЕННЯ
Bryza, Profil, Ines, Cellfast та УСI iншi
Дата завершення акції:15.05.2026
| Бренд | BRYZA (Бриза) |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Колір RAL | RAL 9005 |
| УФ-стабільність | 10 років |
| Параметри | |
| Верхий діаметр | Ø 90,2 мм |
| Бічний діаметр | Ø 90,2 мм |
| Нижній діаметр | Ø 84,5 мм |
| Градус | 67° |
| Висота | 245 мм |
| Об'єм | 0,009 м3 |
| Вага | 0,37 кг |
| Кількість в упаковці | 15 шт |
| Кількість у палеті | 300 шт |