- 25% на продукцію RW і Giza.
ПРИ ЗАМОВЛЕНI ВIД 5000 ГРИВЕНЬ - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!
БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 6000 ГРИВЕНЬ
В НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХУВАТИСЯ КАРТКОЮ єВІДНОВЛЕННЯ
Bryza, Profil, Ines, Cellfast та УСI iншi
Дата завершення акції:15.05.2026
| Бренд | BRYZA (Бриза) |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Коричневий |
| Колір RAL | RAL 8017 |
| УФ-стабільність | 10 років |
| Параметри | |
| Діаметр | Ø150 мм |
| Длина | 280 мм |
| Размеры | 190/150/4 мм |
| Обьем | 0,001 м3 |
| Вес | 0,41 кг |
| Количество в упаковке | 30 шт |
| Количество в палетте | 1470 шт |