- 25% на продукцію RW і Giza.
ПРИ ЗАМОВЛЕНI ВIД 5000 ГРИВЕНЬ - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НА ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!
БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 6000 ГРИВЕНЬ
В НАС ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХУВАТИСЯ КАРТКОЮ єВІДНОВЛЕННЯ
Bryza, Profil, Ines, Cellfast та УСI iншi
Дата завершення акції:15.05.2026
| Бренд | BRYZA (Бриза) |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал | Металл |
| Колір | Червоний |
| Колір RAL | RAL 3011 |
| УФ-стабільність | 10 років |
| Параметри | |
| Розмір | 190 х 100 х 4 мм |
| Діаметр | Ø100 мм | Бренд | BRYZA (Бриза) |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал | Металл |
| Колір | Червоний |
| Колір RAL | RAL 3011 |
| УФ-стабільність | 10 років |
| Параметри | |
| Розмір | 190 х 100 х 4 мм |
| Діаметр | Ø100 мм |
| Вага | 0,370 кг |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість у палеті | 2450 шт |